GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik ilkeleri Astek Bilişim Hizmetleri tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler astekbilisim.net web sitesi ve alt siteleri üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Aatek Bilişim Hizmetleri, web tarayıcınız tarafından otomatik olarak gönderilen bilgileri toplamamaktadır. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildiremezler tüm kayıtlar güvenlik nedeni ile saklanmaktadır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. astekbilisim.net adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Kişisel bilgilerin paylaşımı;

Astek Bilişim Hizmetleri, siteyi kullananların kişisel bilgilerini kayıt etmemektedir, siteye girenlerden ön bilgi, özel bilgi gibi verileri toplamamamaktadır. İletişim sayfası ile gelen bilgiler, ziyaretçinin özgür iradesi ile gönderdiği bilgilerdir. İçerisinde özel bilgi bulunduğunda, Astek Bilişim Hizmetleri bunları kimse ile paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgilerin alıkonulması;

Astek Bilişim Hizmetleri, site üzerinden hiç bir kişisel bilgiyi kayıt etmemektedir. Sadece göndermek isterseniz eğer zorunlu olmayan iletişim mesajlarını e-posta yolu ile almaktadır.

Bu politika ve gizlilik beyanlarımızdaki değişiklikler;

Astek Bilişim Hizmetleri bu politikasını, herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın, gözden geçirilmiş halini güncelleme ya da değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

man picture

Copyright © 2020Astek Bilişim Hizmetleriall right reserved.